آخرین بروزرسانی:پنج شنبه 01 اسفند 1398 1:33:24 ب ظ .

برگزاری مراسم توديع و معارفه مديران نيروگاه زرند

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق شهرستان زرند  با حضور مهندس پیشاهنگ معاونت راهبری تولید شركت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی، مهندس قرشی مدیرتولید برق كرمان،بحرالعلوم مدیرعامل نیروگاه كرمان ، صادق زاده فرماندار زرند و تنی چند از مسئولین ادارات استان و شهرستان  در محل نیروگاه زرند برگزار شد .

در ابتدای مراسم مهندس سام ایزدی مدیرعامل سابق شركت مدیریت تولید برق زرند ضمن عرض خیرمقدم، ایام فاطمیه ، شهادت سردار سلیمانی و حوادث ناگوار اخیر را تسلیت گفت و در سخنانی به ارائه گزارش عملکرد خود در زمان تصدی مدیریت این شرکت پرداخت و ضمن تقدیر از حمایت های مدیران بالا دست و همدلی و همراهی همكاران مجموعه و با اشاره به بهبود مستمر در شاخص های تولید و شكستن ركورد تولید برق در تابستان اخیر كه در تاریخ تولید این نیروگاه بی سابقه بوده است افزود:از دیگر اقدامات مهم انجام شده درخصوص مسائل زیست محیطی و كاهش مصرف آب  ، راه اندازی تصفیه خانه فاضلاب بوده است كه با انتقال فاضلاب شهرك شهید باهنر شهرستان زرند به این تصفیه خانه در راستای حفظ محیط زیست و كاهش مصرف آب داخلی توانستیم گامهای موثری برداریم.

در ادامه مهندس قرشی مدیرتولید نیروی برق كرمان با بیان اهمیت این نیروگاه به ویژه در زمان پیك گفت: نیروگاه زرند با توجه به ظرفیت محدود و قدمت بالای تجهیزات همچنان در كنار سایر نیروگاهها در زمینه تولید برق موفق عمل نموده كه این را مرهون تلاش بی وقفه مجموعه نیروگاه و مدیران با تدبیر است. وی افزود: سام ایزدی از مدیران متعهد و متعبد بوده كه با همدلی و همفكری در دوران تصدی پست مدیریت توانست گامهای موثری در پیشبرد اهداف نیروگاه بردارد.

 

مهندس پیشاهنگ معاونت راهبری تولید شركت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار سلیمانی و تسلیت شهادت ایشان و همچنین حوادث ناگوار اخیر از زحمات مهندس ایزدی در زمان مدیریت تقدیر كرد و گفت: نیروی انسانی و ساخت داخل و عدم وابستگی به خارج در صنایع و خصوصا صنعت برق از اهمیت ویژه ای برخوردارند كه نیروگاه زرند در این زمینه ها اقدامات مثبتی داشته و با پرورش نیروی انسانی متعهد و تلاشگر مجموعه ای مدیرساز بوده است كه تاكنون مدیرهای موفق و بزرگی از  این مجموعه به نقاط مختلف كشور رفته و خدمتگذار مردم بوده اند.

در پایان ایرج امیری مدیرعامل جدید نیروگاه زرند نیز ضمن عرض خوشامدگویی به حضار از زحمات و حمایتهای همیشگی مهندس پیشاهنگ و مهندس قرشی و خدمات مهندس ایزدی قدردانی كرد و گفت: نیروگاه زرند همیشه بدلیل ظرفیت پایین تولید با مسائل و مشكلاتی مواجه بوده است كه امیدواریم با حمایتهای مسئولین صنعت برق و تلاشهای همكاران همچون گذشته بتوانیم در راستای به انجام رساندن اهداف والای جمهوری اسلامی گام برداریم.

در پایان این مراسم با اهدا لوح سپاس از طرف مهندس طرزطلب مدیرعامل شركت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی از خدمات مهندس سام ایزدی در زمان تصدی مدیرعاملی شرکت مدیریت تولید برق زرند  تشکر و قدردانی گردید و همچنین  طی ارسال حکمی از طرف ایشان، مهندس ایرج امیری  به عنوان مدیرعامل جدید شرکت مدیریت تولید برق شهرستان زرند  منصوب شد.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

لینک های مهم

آمار بازدید

اطلاعات تماس

کرمان ، بلوار جمهوری اسلامی ، خیابان امام جمعه ، کوچه شماره 16 ، ( امام جمعه 16 ) ، پلاک 36 ، شرکت تولید نیروی برق کرمان


ایمیل:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن:93-32483589-034

 

 

Top